Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

کسب درآمد اینترنتی با سایتی معتبر در زمینه همکاری در فروش

یکی از انواع روش های کسب درآمد از اینترنت که تقریبا روشی معروف هم هست و در پکیج ها و بسته های کسب درآمد از اینترنتی که می فروشند هم این روش را معرفی می کنند, روش کسب درآمد از همکاری در فروش یا مشارکت در فروش است که شما می توانید به عنوان یک بازاریاب از طریق آن کسب درآمد کنید.

در این روش هیچ نیازی به داشتن محصول ندارید اما هزاران محصول را می توانید بفروشید, هیچ نیازی به مکان فیزیکی ندارید اما می توانید پول فیزیکی و واقعی بدست آورید. همکاری در فروش به این صورت هست که افراد یا شرکتی دارای محصولاتی هستند که خودشان تولید کرده اند یا از جایی به صورت عمده ای خریداری می کنند و یا از کشور های دیگر وارد می کنند, سپس شما می توانید برای این محصول ها مشتری پیدا کنید و بابت هر تعداد محصولی که مشتری از آن فروشنده خریداری کند به شما مبلغی به عنوان حق بازاریابی داده می شود چون خودتان محصول را به فرد خریدار معرفی کرده اید.

 

افرادی هستند که به طور میانگین از این روش روزانه حدود ۳۵۰ هزار تومان درآمد دارند. افراد مبتدی هم در هر ماه حدود این مقدار درآمد دارند. میزان درآمدتان بستگی به فعال بودن شما دارد هرچه بیشتر به تبلیغ محصول و فروش آنها بپردازید درآمدتان هم بیشتر خواهد بود.

 

سود شما از فروش محصولات مختلف تفاوت دارد, برای مثال ممکن است از فروش یک محصول مانند مودم سیمکارت خور ۸۰ هزار تومان سود کنید و یا ممکن است از فروش یک محصول مانند سی دی آموزش کامپیوتر ۴ هزار تومان سود کنید.

 

شما می توانید علاوه بر لینک های اختصاصی فروش محصولات به صورت رایگان و نامحدود با آدرس های دلخواهتان فروشگاه بسازید و با تبلیغ فروشگاهتان محصولات زیادی را به فروش برسانید. به راحتی بدون نیاز به محصول به صورت رایگان صاحب فروشگاهی با صدها یا حتی هزاران محصول متنوع و پرفروش می شوید. پی تی سی نتورک در مورد روش کسب درآمد از بازاریابی و مشارکت در فروش به شما سرویس همکاری در فروش میهن استور را پیشنهاد می کند که دارای چندین سال سابقه است و حداقل مبلغ جهت برداشت درآمد نیز تنها ۸ هزار تومان می باشد. یعنی زمانی که یک یا دو محصول بفروشید و درآمدتان به بیش از ۸۰۰۰ تومان برسد می توانید درآمد خودتان را برداشت کنید و در حساب بانکیتان آن را دریافت کنید.

 

برای عضو شدن و شروع کسب درآمد از همکاری در فروش روی تصویر بنر زیر کلیک کنید

توجه: بعد از کلیک روی بنر بالا چند ثانیه صبر نمایید و روی رد کردن تبلیغ یا skip ad کلیک کنید تا به سایت همکاری در فروش منتقل شوید و در آنجا عضو شوید و سپس وارد حساب کاربریتان شوید.

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی