Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آموزش رایگان و فارسی کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی

بسیاری از سایت های کسب درآمد کلیکی خارجی که از طریق روش پی تی سی یا پرداخت به ازای کلیک می توان از آنها کسب درآمد کرد تقریبا محیط های مشابهی دارند برای همین تصمیم گرفتم یک آموزش کلی و جامع برای کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی ایجاد کنم. هرچند کسب درآمد از این سایتها نیاز به تخصص ندارد اما سعی کردم نحوه ی مشاهده ی تبلیغات کلیکی و کلیات کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی را داخل این مطلب سایت پی تی سی نتورک توضیح بدهم تا افراد مبتدی و تازه وارد هم بتوانند در کنار افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند کسب درآمد کنند.

 

طرز کار سایت های کلیکی پی تی سی به این صورت است که بابت هر کلیکی که انجام می دهید و هر تبلیغی که می بینید به شما مبلغی پرداخت می کنند و زمانی که موجودی شما به مبلغ مشخصی رسید درآمدتان را دریافت می کنید. البته نمی توان به همه ی سایت های کلیکی اعتماد کرد زیرا حدود ۹۰% سایت های کلیکی کلاهبردار و اسکم هستند , برای همین سعی کنید تنها در سایت هایی که توسط پی تی سی نتورک به شما معرفی می شوند عضو شوید و با سر زدن به سایت پی تی سی نتورک از وضعیت پرداختی داشتن یا نداشتن هر سایت مطلع شوید. مثلا زمانی که بنده محمدرضا بیاتی یک سایت را به شما معرفی میکنم در داخل مطلبی که آن سایت را معرفی کردم زیرش وضعیت مانیتورینگ آن سایت را مشخص می کنم که در حال پرداخت است یا سایت جدید است یا این که پرداختی ندارد, در این صورت وقت گرانبهای شما نیز هدر نمی رود و تنها با سایت هایی که پرداختی دارند یا معتبر هستند کار خواهید کرد.

 

 

 

زمانی که شما وارد آدرس یک سایت کلیکی می شوید گزینه هایی در صفحه ی اصلی آن سایت می بینید. در ابتدا باید در سایت عضو شوید بنابر این باید روی عبارت Register یا عبارت Sign up کلیک کنید.

 

برای این که بتوانید از یک سایت کلیکی کسب درآمد کنید حتما باید ابتدا داخل آن عضو شوید. در سایت های کلیکی خارجی حتما باید مشخصات حساب کاربری خود را فقط با حروف انگلیسی وارد کنید. در فرم عضویت معمولا ممکن است مشخصاتی از قبیل نام کاربری و رمز عبور و ایمیل و نام و نام خانوادگی یا سال تولد از شما خواسته شود برای مثال در زیر یک نمونه فرم عضویت در سایت کلیکی را مشاهده می کنید.

 

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn2.gif

 

در برخی از سایت ها زیر فرم عضویت عبارتی وجود دارد که باید تیک آن را بزنید. با زدن این تیک شما تایید می کنید که قوانین آن سایت کلیکی را پذیرفته اید.

 

توجه کنید که برخی از سایت های کلیکی ممکن است پس از عضویت شما یک لینک جهت فعالسازی حساب کاربری به ایمیل شما ارسال کنند که باید روی آن کلیک کنید تا حسابتان فعال شود البته خیلی کم پیش می آید که سایت های کلیکی این امکان را قرار داده باشند و در اکثر مواقع بدون نیاز به کلیک روی لینک ارسال شده به ایمیل حسابتان فعال می شود

 

در سایت های کلیکی با کلیک بر روی عبارت Login و یا Signin می توانید به صفحه ی فرم ورود آن سایت کلیکی دسترسی پیدا کرده و از طریق پر کردن فرم ورود, وارد حساب کاربریتان شوید. در فرم ورود معمولا از شما نام کاربری یا گاهی ایمیل و رمز عبور حساب کاربریتان در آن سایت کلیکی خواسته می شود. یک کد امنیتی نیز نماش داده می شود که باید آن را در کادر مربوط به خودش به صورت دقیق و درست وارد کنید.

 

 

در داخل صفحه ی اصلی حساب کاربری , داخل سایت های کلیکی عبارتی به نام balance یا main balance وجود دارد که در آن مبلغی که می توانید برداشت کنید نشان داده می شود و مبالغ سایر قسمت ها قابل برداشت نیست. عبارت points نیز امتیاز هایی است که به صورت هدیه بابت فعالیت های خو دریافت کرده اید گاهی در برخی از سایت ها امکان تبدیل امتیاز به پول جهت اجاره ی زیرمجموعه یا برای خرید تبلیغ وجود دارد.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn6.gif

 

صفجه ی اصلی حساب کاربری از گزینه های مختلفی تشکیل شده است.

 

 

برای برداشت وجه باید روی عبارت Cashout یا Withdraw کلیک کرد. اما پیش از ارسال درخواست برداشت موجودی شما باید به حداقل مبلغی که بتوانید برداشت کنید رسیده باشد که این مبلغ در سایت های کلیکی معمولا بین ۱ تا ۵ دلار است.

 

پیش از ارسال درخواست برداشت حتما باید شماره حساب پرفکت مانی یا بیت کوین خود را در قسمت تنظیمات حساب کاربری وارد کرده باشید که معمولا این قسمت با عبارت Personal settings نشان داده می شود و باید روی آن کلیک کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn5.gif

 

 

در قسمت تنظیمات حساب کاربری در جاهای مشخص شده شماره حساب را وارد می کنید در برخی از سایتها امکان وارد کردن شماره حساب پرفکت مانی و در برخی از سایتها امکان وارد کردن شماره حساب بیت کوین و در برخی دیگر نیز امکان وارد کردن هر دو شماره حساب وجود دارد.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn7.gif

 

 

پس از وارد کردن شماره نیز باید رمز عبور خود و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید و در آخر روی عبارت Send یا Save کلیک کنید تا تنظیمات شماره حساب شما ذخیره شود.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn8.gif

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn8.gif

 

 

حالا سایت پی تی سی نتورک قصد دارد مهمترین بخش کسب درآمد از سایت های کلیکی یعنی بخش مشاهده ی تبلیغات کلیکی را به شما آموزش دهد.

 

در سایت های کلیکی معمولا در قسمت بالای صفحه عبارتی با نام Ads یا View Ads و یا  Earn Money وجود که با کلیک روی آن می توان به صفحه ی مشاهده ی آگهی های کلیکی منتقل شد. البته پیش از این کار حتما باید وارد حساب کاربری خود شده باشید.

 

در برخی از سایت ها ممکن است در صفحه  ی مشاهده ی آگهی های کلیکی ابتدا یک کد امنیتی وجود اشته باشد که باید کد را وارد کنید یا اگر یک قسمت تیک دار بود باید به سوال امنیتی پاسخ دهید تا تیک بخورد و بتوانید آگهی ها را مشاهده کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn9.gif

 

در بخش مشاهده ی آگهی سعی کنید اگهی هایی که از نظر قیمت بیشترین ارزش را دارند را در ابتدا مشاهده کنید و سپس آگهی های دیگر را ببینید. مشاهده ی آگهی های ارزانتر به هیچ عنوان اجباری نیست پس وقت خود را با آنها تلف نکنید. هر آگهی را به صورت جداگانه باید ببینید و امکان دیدن آگهی ها به صورت همزمان وجود ندارد.

 

ابتدا روی آگهی کلیک می کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn10.gif

 

صبر کنید تا آگهی بارگذاری شود. سپس یک ستون یا کادر در بالای صفجه نشان داده می شود که به مرور زمان پر می شود. تا پر شدن کامل آن صبر کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn11.gif

 

سپس سایت ممکن است چند تصویر به شما نشان دهد که شما باید روی تصویر متفاوت کلیک کنید. معمولا یک تصویر را وارانه می کند که باید روی آن کلیک کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn12.gif

 

پس از  آن عبارت زیر نشان داده می شود

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-learn13.gif

 

این یعنی آگهی با موفقیت مشاهده شده و مبلغش به حساب قابل برداشت شما اضافه شده است و می توانید آن آگهی را ببندید و سپس آگهی های دیگر را مشاهده نمایید. آگهی ها معمولا روزانه یکبار یا هر ۲۴ ساعت یکبار ریست می شوند و مجددا می توانید آنها را مشاهده کنید و باز هم کسب درآمد نمایید.

 

امیدوارم این آموزش کسب درآمد هم توانسته باشد برایتان مفید واقع شود. در صورت کپی حتما لینک و نام منبع را ذکر کنید. محمد رضا بیاتی مدیر سایت پی تی سی نتورک

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی