Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

سایت کسب درآمد کلیکی استارت باکس + آموزش

سایت های کلیکی ptc ایرانی زیادی وجود دارند که هر روز بر تعداد آنها اضافه می شود اما تنها سایت هایی برای فعالیت مناسب تر هستند که سود معقولی دارند. سایت استارت باکس در زمینه ی صنعت بلدرچین و طیور فعالیت دارد و سودش از این راه تامین می شود.

 

این سایت برای هر کلیکی که شما روی آگهی ها انجام می دهید ۱۰ تومان می پردازد. یکی از خوبی هایی که سایت کلیکی استارت باکس دارد این است که هر زمان درآمدتان به ۱۰۰۰ تومان یا بیشتر برسد می توانید برداشت کنید حتی اگر هر روز از طریق کلیک های خودتان و زیرمجموعه هایتان به این مقدار درآمد برسد می توانید آن را برداشت نمایید. مدیر استارت باکس فعلا درآمد کاربران را در سریعترین زمان ممکن واریز می کند و تا به حال مشکلی از این سایت گزارش نشده است.

 

همچنین به صورت رایگان می توانید عضویت طلایی رایگان دریافت کنید به قیمت هر ماه فقط ۱ تومان (۱۰ ریال) در این صورت تعداد بیشتری می توانید زیرمجموعه ی اجاره ای داشته باشید اما اگر هم می خواهید بدون زیرمجموعه ی اجاره ای فعالیت کنید به صورت میانگین روزانه حداقل ۴۰ تومان کسب می کنید.

 

 

توجه توجه : سایت استارت باکس در حال تسویه حساب است

و تعطیل شده است لطفا دیگر درآن عضو نشوید

 

 

اگر مایل هستید به سایت استارت باکس مراجعه و برای کسب درآمد در آن عضو شوید می توانید روی بنر زیر کلیک کنید

 

 

آموزش استارت باکس: برای دیدن آموزش بر روی اینجا کلیک کنید

وضعیت پرداختی سایت استارت باکس: تعطیل شد

نام مدیر سایت استارت باکس: صابر کشاورز حداد

این هم تصویر اولین دریافتی من از سایت کلیکی استارت باکس

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%BE%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C.gif

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی