Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آموزش ساخت کیف پول و حساب بیت کوین کش Block Chair bitcoin cash wallet

برای اولین بار در میان سایت های ایرانی و سایت های فارسی وبسایت پی تی سی نتورک آموزش افتتاح حساب بیت کوین کش و کیف پول بیت کوین کش را آماده کرده است.  به بیت کوین کش به صورت خلاصه bbc یا bch نیز گفته می شود
 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B4.gif


بیت کوین کش نوعی پول و ارز دیجیتالی است. بیت کوین کش شبیه به بیت کوین است اما به بیت کوین ارتباطی ندارد و یک ارز کاملا متفاوت و جداگانه است. پس دقت کنید بیت کوین با بیت کوین کش تفاوت دارد و هرکدام پول های جداگانه ای هستند که قیمت های آنها نیز باهم تفاوت دارد و سایت های کسب درآمدشان نیز متفاوت است.. شما می توانید بیت کوین کش را که در محیط مجازی دارید با پول های واقعی خرید و فروش کنید یا از آن کسب درآمد نمایید.

 

آموزش نحوه ی افتتاح کیف پول و حساب بیت کوین کش:

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D8%B4-2017.gifلینک عضویت

 

به دلیل تعطیل شدن سایت

 

بلاک چایر حذف شد

 

پس از کلیک روی لینک بالا چند ثانیه صبر کنید و بعد روی skip ad یا رد کردن تبلیغ کلیک کنید تا به سایت اصلی افتتاح حساب بیت کوین کش منتقل شوید.

 

 

 

در سایت اصلی در قسمت
  Email Address

آدرس ایمیل خو درا وارد کنید

 

در قسمت
  Password
رمز عبورتان را وارد کنید


در قسمت
  Verify Password
مجددا رمز عبور را تکرار کنید


رمز عبور را به خاطر داشته باشید چون امکان بازیابی رمز عبور وجود ندارد.
 


کد نمایش داده شده در قسمت
Wallet-ID
را ذخیره یا در جایی یادداشت کنید و برای همیشه نزد خود نگه دارید. بدون داشتن کد wallet id هرگز نمی توانید به حسابتان وارد شوید و در صورت فراموشی آن دیگر راهی برای بازیابی اش وجود ندارد.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B4.gif


  سپس روی عبارت Create Wallet که در پاین فرم ثبت نام وجود دارد کلیک کرده و عضو شوید.
 


اگر درست فرم را پر کرده باشید وارد حساب کاربریتان خواهید شد. اگر به صورت اتوماتیک وارد حسابتان نشدید در بالا سمت راست صفحه روی دکمه ی صورتی رنگ LOGIN کلیک کنید تا فرم ورود برایتان نمایش داده شود.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/bitcoin-cash-persian.gif

 

در فرم ورود WALLET ID و رمز عبور خود را وارد نمایید و بر روی دکمهه ی Access که در پایین فرم ورود وجود دارد کلیک کنید تا به حسابتان وارد شوید.

 

 

داخل حساب کاربری

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B4.gif

 

 

در داخل حساب کاربریتان عبارت

My Wallet Addresses

نوشته شده است که در زیر آن شماره حساب بیت کوین کش شما وجود دارد. مثلا شماره حساب بیت کوین کش بنده
۱۷HK4Cup9uwqqemMogw4Wx6oE3Sp82wX4X

است که مقابلش هم مقدار موجودی را نوشته است.

 


با کلیک روی دکمه ی Sent هم میتوانید بیت کوین کش خود را به سایر حساب ها منتقل کنید مثلا برای فروش یا سرمایه گذاری در دیگر سایتها.

 

 

در بالای صفحه روی عبارت Settings کلیک کنید و کد ۲FA که برایتان نماش داده می شود را در جایی ذخیره یا یادداشت کنید چون ممکن است درآینده لازم شود.

 

 

این آموزش هم به پایان رسید. ممنون که با سایت پی تی سی نتورک همراه بودید. هرگونه کپی برداری تنها با ذکر نام و لینک مستقیم به مطلب در سایت پی تی سی نتورک مجاز است در غیر این صورت کپی برداری از مطالب سایت از نظر قانونی ممنوع و از نظر شرعی حرام است.

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی