Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آموزش اختصاصی کسب درآمد رایگان با سایت فری بیت کوین

 

از این سایت می توانید بیت کوین رایگان و بیت کوین کش رایگان وبیت کوین گلد رایگان دریافت کنید که بسیار پردرآمد است. قبلا مطلبی داخل سایت پی تی سی نتورک در مورد بیت کوین منتشر کردم که داخل آن به صورت کامل در مورد این که بیت کوین چیست و چگونه می توانیم حساب بیت کوین رایگان باز کنیم توضیح دادم (می توانید با کلیک روی اینجا آموزش بازکردن حساب بیت کوین را ببینید)..

 

بیت کوین به صورت کلی یک نوع واحد پول اینترنتی است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ یا ۲۰۰۹ معرفی شد. بیت کوین نوعی ارز دیجیتالی است که تحریم آن ممکن نیست و برای تمام مردم جهان قابل استفاده است. شما می توانید بیت کوینی که کسب می کنید را با پول واقعی بخرید یا بفروشید و از طریق آن درآمد واقعی داشته باشید. بیت کوین یعنی سکه ی دیجیتالی… در این روش به راحتی حتی تا روزانه میلیونها تومان درآمد می توانید داشته باشید.

 

 

ارزش بیت کوین بیش از چند هزار دلار است و به پول ایران هر ۱ عدد بیت کوین معادل میلیونها تومان پول نقد است. برای کسب درآمد به روش بیت کوین و بدست آوردن بیت کوین از اینترنت روش های زیادی وجود دارد. روشی که در این مطلب خدمتتان معرفی می کنم کاملا راحت و ۱۰۰% رایگان می باشد. شما می توانید با گوشی یا تبلت یا کامپیوتر خود از این روش کسب درآمد کنید. درآمد شما در هر ساعت متغیر است و می تواند بین ۳۰ تومان الی ۸۰۰ هزار تومان باشد. البته این نکته را هم عرض کنم  بیت کوین را روش اصلی کسب درآمد خود قرار ندهید و در کنار آن از سایر روش های کسب درآمد نیز استفاده کنید..

 

 

سایتی که خدمتتان معرفی می کنم طرز کارش اینطور است که شما داخل سایت عضو می شوید. هر یک ساعت (هر ۶۰ دقیقه) یکبار می توانید وارد آن سایت شوید و مقداری بیت کوین رایگان دریافت کنید. شاید در نگاه اول مقدار در آمد از این روش کم باشد اما به مرور زمان شاهد میلیونی شدن درآمد خود خواهید بود.

 

 

ابتدا باید روی بنر زیر کلیک کنید تا به سایت فری بیت کوین مراجعه نمایید

 

 

اگر در سایت پیام زیر نمایش داده شد روی عبارت go it کلیک کنید در این صورت بارگذاری سایت برای شما سریعتر خواهد بود.

 

اگر هم پیام بالا برایتان نمایش داده نشد مشکلی ندارد.

 

 

در بالای سایت عباراتی وجود دارد که برای ورود باید روی login کلیک کرد و برای عضویت باید روی sign up کلیک کرد.

 

 

فرم عضویت را مطابق تصویر زیر پر کنید و در قسمت پایین فرم حتما کد امینتی که خواسته می شود را وارد کنید و یا اگر سوال امنیتی به شکل زیر بود روی آن کلیک کنید تا تیک بخورد.

 

به هیچ عنوان نام یا عدد معرف را از قسمت your referrer در فرم عضویت حذف نکنید یا تغییر ندهید.

 

 

پس از عضویت از طریق فرم Login وارد حساب کاربریتان شوید (اگرنیاز به فعالسازی حساب بود  به ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک فعالسازی که برایتان ارسال شده است کلیک کنید. البته در اکثر مواقع به این کار نیازی نیست)

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF.gif

 

پس از وارد شدن به داخل حساب کاربریتان در همان صفحه ی اصلی می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید یا اگر در آن صفحه نبودید در بالای صفحه روی FREE BTC  هم می توانید کلیک کنید تا به ان صفحه منتقل شوید

 

خب در صفحه ی بیت کوین رایگان گاهی یک کد امنیتی نشان داده می شود که باید آن را وارد کنید یا روی آن کلیک کنید تا تیک بخورد که البته همیشه فعال نیست و فعلا بدون وارد کردن کد امنیتی نیز می توانید بیت کوین رایگان خود را درافت کنید. کافی است در صفحه ی بیت کوین رایگان روی دکمه ی آبی رنگ یا سبز رنگی کلیک کنید که بر روی آن عبارت ROLL یا Claim نوشته شده است.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/5.gif

 

 

پس از آن سایت پیامی شبیه به پیام زیر داخل یک کادر سبز نمایش می دهد که داخلش مقدار بیت کوین رایگانی که در آن ساعت دریافت کردید را می نویسد و همچنین تعداد ۲ برگه های قرعه کشی رایگان و امتیاز رایگان که در پایین تر در موردشان توضیح خواهم داد را نیز در آنجا می نویسد.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/6.gif

 

برای مثال در تصویر بالا به بنده ۰٫۰۰۰۰۰۰۲۱۶ بیت کوین به صورت رایگان داده شده است و تعداد  برگه ی قرعه کشی و ۲ عدد امتیاز نیز هدیه داده شده است.

 

 

شما تنها در هر ۶۰ دقیقه یکبار می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید و اگر بخواهید زودتر این کار را انجام دهید سایت مقدار زمانی که را که باید صبر کنید را نمایش می دهد. مثلا در تصویر زیر فرد باید ۵۷ دقیقه و ۲۱ ثانیه دیگر به سایت مراجعه کند تا باز هم بتواند روی roll کلیک کند و بیت کوین مجانی بگیرد.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/7.gif

 

 

 

بالای حساب کاربری چند عبارت دارای لینک وجود دارد که در موردشان خدمتتان توضیح می دهم. به هیچ عنوان از گزینه ی deposite و multiply btc استفاه نکنید وکاری به آنها نداریم.

 

قسمت PROFILE بخش تنظیمات حساب کاربری شما است. روی آن کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود در بخش CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS شماره حساب بیت کوین خودتان را وارد کنید و پس از وارد کردن رمز حساب کاربریتان در سایت فری بیت کوین روی دکمه ی CHANGE کلیک کنید تا ذخیره شود. البته ممکن است گاهی به جای عبارت CHANGE نوشته باشد SAVE یا نوشته باشد ADD که تفاوتی ندارد.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/18.gif

 

 

شما در هر ساعت به سایت مراجعه می کنید و با کلیک روی roll یا claim مقداری بیت کوین کسب می کنید که پس از رسیدن مقدار بیت کوین شما به حداقل ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین می توانید درآمدتان را برداشت نمایید.

 

در حال حاضر سایت فری بیت کوین به صورت ارز های بیت کوین و بیت کوین کش و بیت کوین گلد پرداختی دارد.

برای برداشت بر روی عبارت WITHDRAW کلیک کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/4.gif

 

 

قسمت برداشت وجه از چندین قسمت تشکیل شده است. اگر تیک بخش Auto Withdraw را بزنید دیگر نیازی نیست درخواست برداشت ارسال کنید چون سایت به صورت خودکار از هفته یکبار در صورتی که موجودی شما به حداقل برداشت رسیده باشد درآمدتان را واریز خواهد کرد. پیشنهاد میکنم از همین روش استفاده کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/19.gif

 

 

امکان برداشت عادی نیز وجود دارد از قسمت Slow می توانید درخواست برداشت ارسال کنید که مقداری از درآمدتان بابت کارمزد کسر می شود. درآمد در این روش بیت ۱۲ الی ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست ورایز می شود.

 

در قسمت amount مقدار درآمدی که می خواهید از بیت کوینتان در سایت فری بیت کوین برداشت کنید را بنویسید و در قسمت کادر پایین فرم آدرس بیت کوین یا شماره حساب کیف پول بیت کوین خودتان را وارد کنید و در پایان روی دکمه ی نارنجی withdraw در پایین فرم کلیک کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/20.gif

 

 

از قسمت Instant هم می توانید درخواست برداشت ارسال کنید در این صورت درآمد شما در کمتر از ۱ ساعت واریز می شود اما کارمزدی که از درآمد کسر می شود خیلی زیاد است. پیشنهاد میکنم در صورتی که درامدتان میلیونی نشده از این روش درخواست برداشت ندهید و از همان روش های بالا استفاده کنید.

 

همچنین امکان برداشت درامد به صورت بیت کوین گلد bitcoin gold و بیت کوین کش bitcoin cash نیزعلاوه بر بیت عوین عادی یا btc به قسمت درخواست برداشت اضافه شده است که گزینه هایش نیاز به توضیح بیشتر ندارد

 

 

اگر هنوز در سایت فری بیت کوین ثبت نام نکرده اید می توانید برای عضویت روی بنر زیر کلیک کنید

 

 

 

آموزش کلی کار با سایت فری بیت کوین را خدمتتان ارایه کردم و حالا میخواهم

در ادامه آموزش کسب درآمد بیشتر از این سایت را برایتان توضیح بدهم.

 

 

در بالای صفحه می توانید روی گزینه ی refer کلیک کنید

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/16.png

 

 

از این بخش می توانید لینک و بنر اختصاصی خود را دریافت کنید و با آن دوستانتان یا سایر افراد را دعوت کنید. هر شخصی که با این لینک عضو شود زیرمجموعه ی شما محسوب می شود و سایت بابت درآمدی که او کسب می کند به شما نیز مقداری درآمد هدیه می ده تا ۵۰% از درآمدی که زیرمجموعه کسب می کند.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/17.gif

 

 

مثلا فرض کنید زیرمجموعه ی شما در یک ساعت ۰٫۰۰۱ بیت کوین کسب کند در این صورت سایت به شما ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین هدیه می دهد بدون این که درآمدی از زیرمجموعه کسر شود این هدیه اضافه را می دهد چون شما معرف آن شخص هستید. می توانید لینک یا بنر زیرمجموعه گیری خود را در سایت ها و وبلاگها یا شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید تا زیرمجموعه های بیشتری داشته باشید.

 

 

 

در بالای صفحه قسمتی وجود دارد به نام lottery که به مراجعه به این بخش می توانید مشاهده کنید چند بلیط شرکت در قرعه کشی دارید. هرچه بلیط های بیستری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در قرعه کشی هفتگی سایت فری بیت کوین افزایش پیدا می کند که جوایزش بیت کوین های رایگانی است که چندین میلیون تومان ارزش دارد.

در کنار ان در بالای صفحه عبارتی وجود دارد به نام rewards روی آن کلیک کنید. از طریق این بخش تعداد امتیازهای کسب درآمدی که دراید را می توانید مشاهده کنید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/8.gif

 

 

در زیر نمونه ای از امتیاز کسب شده توسط بنده را می توانید ببینید. اما امتیاز ها به چه دردی می خورند و با آنها چه کاری می توان انجام داد؟

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/9.gif

 

 

شما با امتیاز هایی که به صورت رایگان می گیرید می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید به این صورت که هر ۱۰۰۰۰۰ امتیاز را می توانید به ۰٫۰۰۱ بیت کوین تبدیل کنید

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/10.gif

 

 

راه های دیگری نیز برای استفاده از امتیاز وجود دارد. با رسیدن امتیازتان به مقدار قابل توجهی می توانید گوشی و تبلت یا چیزهای دیگر دریافت کنید. یا می توانید مثلا برای ۲۴ ساعت چند برابر مقدار عادی درامد داشته باشید. گزینه هایی ابی رنگ در آن صفحه وجود دارد که بنده پیشنهاد می کنم از گزینه ی FREE BTC BONUS استفاده کنید.

 

 

زمانی که روی آن کلیک کنید یک کشو باز می شود. در آنجا جدولی با قیمت های مختلف وجود دارد که می توانید هرکدام را خریداری کنید. مثلا با داشتن ۳۲ امتیاز می توانید تا ۲۴ ساعت مقدار ۱۰ درصد درآمد بیشتر با مراجعه به سایت فری بیت کوین و کلیک روی دکمه roll دریافت کنید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/12.gif

 

 

یا مثلا با داشتن ۳۲۰۰ امتیاز می توانید مقدار ۱۰۰۰ درصد بیشتر درآمد دریافت نمایید.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/13.gif

 

 

کافی است مقابل هرکدام از طرح ها که می خواهید با امتیازتان آن را بخرید روی عبارت REDEEM کلیک کنید.

 

در صورتی که به درستی کار را انجام دهید پیام زیر را می بینید

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/14.gif

 

 

همچنین در صفحه ی اصلی حساب کاربری نیز عبارتی مانند عبارت زیرنمایش داده می شود که در آن طرح فعال و مدت زمانی که از آن باقی مانده است را نشان می دهد.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/15.gif

 

 

شما می توانید بیت کوین های به صرافی های اینترنتی بفروشید و تبدیل به ریال نمایید

وضعیت پرداختی سایت فری بیت کوین ۱۰۰% تست شده است و کاملا معتبر است. در حقیقت معتبرترین و پردرآمدترین سایت کسب درآمد از بیت کوین در جهان است.

 

سایتی که در بالا خدمتتان معرفی کردم و آموزش دادم کاملا معتبر است و میتوان گفت تقریبا تضمینی است چون بارها تست شده است. شاید دوست داشته باشید از سایت های مشابه سایت فری بیت کوین نیز کسب درآمد داشته باشید به همین دلیل تصمیم گرفتم بنر آنها را در پایین همین مطلب قرار دهم. البته این را بدانید که درآمد سایت های زیر از سایت فری بیت کوین کمتر است و همچنین تضمینی برای پرداختی داشتنشان بودن انها وجود ندارد اگر چه تست شده هستند. اما اگر خواستید درامدتان فقط از سایت فری بیت کوین نباشد و بتوانید علاوه بر فری بیت کوین از سایت های دیگر نیز در کنار آن کسب درآمد کنید سایت های زیر مناسب هستند. همچنین این سایت ها از لحاظ زمان کسب درآمد با سایت فری بیت کوین تفاوت دارند یعنی می توانید هر ۵ یا ۱۰ دقیقه یکبار از هرکدام از سایت های زیر بیت کوین رایگان دریافت کنید

 

سایت یک

 

سایت دو

 

سایت سه

 

سایت چهار

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/Bitfun.gif

 

سایت پنج

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA%DB%8C.png

 

 

سایت شش

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/11/free-bitcoin-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86.gif

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی