Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آموزش سایت کسب درآمد بیت کوین btc heat

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-9.gif

 

سایت کسب درآمد از بیت کوین BtcHeat یکی از سایت هایی است که ایده ای جدید برای بدست آوردن بیت کوین رایگان ارایه کرده است. (البته اگر هنوز نمی دانید بیت کوین چیست و حساب بیت کوین ندارید لطفا اینجا کلیک کنید تا هم با بیت کوین آشنا شوید و هم بتوانید به صورت رایگان شماره حساب بیت کوین باز کنید). عضویت و فعالیت در سایت BtcHeat بسیار آسان است. در این سایت به صورت کاملا اتفاقی از روزانه ۰ تومان تا میلیونها تومان می توانید درآمد داشته باشید. مقدار درآمد شما بستگی به تعداد چراغ های سبز شما دارد.

 

 

هنگام عضویت تعداد زیادی چراغ سبز به شما هدیه  داده می شود. با هر چراغ سبز می توانید یکبار شانس رایگان خود را جهت دریافت جایزه های بزرگ و با ارزش بیت کوین امتحان کنید. با دعوت هر کاربر که زیرمجموعه ی شما شود هم تعدادی چراغ سبز می گیرید. شما می توانید هر سه ساعت یکبار به سایت سر بزنید و باز هم تعدادی چراغ سبز برای دریافت جایزه به صورت رایگان بگیرید. این سایت ۱۰۰% رایگان است.

 

 

حداقل برداشت ۰٫۰۳۵ بیت کوین است که ممکن است بین ۱ روز تا ۱ سال زمان ببرد به این مقدار برسید که این بستگی به فعالیت شما و تعداد چراغ های سبز رنگی است که دارید. از انجایی که در این سایت امکان سرمایه گذاری وجود ندارد پس ریسک خاصی نیز ندارد و به راحتی می توانید با آن کار کنید. البته نباید به این سایت به عنوان یک شغل اینترنتی یا سایت تجاری نگاه کنید و بیشتر مانند یک سرگرمی است که در این سرگرمی گاهی جایزه هم داده می شود.

 

 


ابتدا روی عکس زیر کلیک کنید


https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/banner-btc-heat.gif


و یا اینجا کلیک کنید تا وارد سایت btc heat  شوید

 

 

آموزش سایت btc heat :


در داخل سایت btc heat در کادر سفید آدرس شماره حساب بیت کوین خود را وارد کنید. و روی دکمه ی سبز استارت کلیک کنید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-1.gif

 

 

پس از این کار یک حساب کاربری برایتان ایجاد می شود که تنها با وارد کردن شماره حساب بیت کوین خود می توانید وارد آن شوید. هنگام اولین ورود به شما تعدادی چراغ سبز هدیه داده می شود. برای مثال در تصویر زیر ۷۵ چراغ سبز وجود دارد و این یعنی تا ۷۵ بار کاربر می تواند سعی کند تا بیت کوین رایگان هدیه بگیرید.

 

برای دریافت هدیه بیت کوین روی دکمه ی سبز رنگ PLAY کلیک کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-2.gif

 

 

پس از کلیک روی دکمه ی پلی , ممکن است شما برنده ی بیت کوین شوید و یا ممکن است اصلا چیزی برنده نشوید. تنها به تعداد دفعاتی که چراغ سبز دارید می توانید شانس خود را امتحان کنید.

 

 

اگر شکل های داخل جدول سه ستونه مطابق یکی از ترتیب های عکس زیر در سمت راست شد شما جایزه دریافت می کنید که مقدار جایزه را نیز در مقابلش در سمت چپ هر ترتیب شکل ها آمده است.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-3.gif

 

یعنی برای مثال بهتر , این چیزی شبیه به بازی ایرانی سنگ – کاغذ – قیچی است

 

 

برای این که باز هم چراغ های سبز به دست بیاورید هر سه ساعت یکبار می توانید به سایت سر بزنید و روی دکمه ی نارنجی رنگ Click to claim

کلیک کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-4.gif

 

 

با این کار تعدادی چراغ سبز رایگان دریافت می کنید و می توانید شانس خود را برای دریافت جوایز امتحان کنید.

اگر زودتر از سه ساعت پس از کلیک روی دکمه ی نارنجی به سایت سر بزنید مقدار زمان باقی مانده را نشان می دهد تا فاصله ی سه ساعته تکمیل شود و بعد از آن بتوانید باز بلیط یا چراغ سبز بگیرید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-5.gif

 

 

همچنین می توانید از طریق قسمت زیرمجموعه گیری که با عبارتی مانند تصویر زیر در حساب کاربریتان نشان داده شده است دیگران را هم به سایت دعوت کنید و بابت عضو شدن آنها هم تعدادی چراغ سبز هدیه بگیرید

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-8.gif

 

برای برداشت وجه می توانید از دکمه ی withdraw که در سمت راست صفحه قرار دارد استفاده کنید. زمانی که موجودی شما حداقل ۰٫۰۳۵ بیت کوین باشد می توانید روی این دکمه ی سبز کلیک کنید و موجودی خود را برداشت کنید

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-6.gif

 

 

اگر به حداقل مقدار قابل برداشت نرسیده باشید پیامی شبیه به تصویر زیر نمایش داده می شود که چه مقدار از رسیدن به حداقل برداشت را پشت سر گذاشته اید و چه مقدار مانده است.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/12/btc-heat-7.gif

 

وضعیت این سایت: فعلا مشکوک است و ممکن است اسکم شده باشد.

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی