Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آموزش کامل کسب درآمد با سایت های کلیکی ایرانی

با یک آموزش اختصاصی و کامل در سایت پی تی سی نتورک همراه ما هستید, در این مطلب اختصاصی می خواهم آموزش روش کسب درآمد و کار کردن با سایت های کسب درآمد کلیکی ایرانی را به صورت کلی به شما آموزش بدهم. امیدوارم این مطلب بتواند برایتان مفید واقع شود. این آموزش برای فهمیدن طرز کار با  99.99% از سایت های کلیکی ایرانی قابل استفاده است.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C.gif

 

پی تی سی چیست و یک سایت به روش پی تی سی چگونه کار می کند؟

پی تی سی یا PTC مخفف عبارت Paid To Click است یعنی پرداخت به ازای کلیک. در این روش وبسایت ها یا فروشگاه های اینترنتی به سایت کلیکی مبلغی را جهت افزایش فروش و افزایش بازدید سایتشان می پردازند و مقداری اعتبار تبلیغاتی خریداری می کنند تا بر اساس آن بازدید های واقعی دریافت کنند. کاربران تبلیغ بیننده یا کسب درآمد کننده در این سایت ها عضو می شوند و با مشاهده ی تبلیغات کلیکی در مدت زمان های مشخصی بابت هر تبلیغ مبلغی درآمد دریافت می کنند. یعنی شما عضو می شوید , تبلیغ می بینید , برای تبلیغ دیدن خود درآمد دریافت می کنید. یا اگر دارای سایت و فروشگاه هستید تبلیغ می خرید و رتبه ی سایت خود را افزایش می دهید و بازدید های واقعی دریافت می کنید. البته اکثر کاربران سایت های کلیکی فقط تبلیغ می بینند و از دیدن تبلیغ ها درآمد کسب می کنند و درآمدشان را برداشت می کنند. این روش کسب درآمد بسیار آسان است.

 

در سایت های کلیکی امکان فعالیت رایگان و غیر رایگان وجود دارد , در روشی که اینجا داخل سایت پی تی سی نتورک به شما آموزش داده می دهم می توانید به صورت رایگان از بخش مشاهده ی تبلیغات کلیکی کسب درآمد کنید.
سایت های کلیکی ایرانی پول را مستقیما به حساب های بانکی شما در داخل ایران واریز می کنند.

 

 

ابتدا به آدرس سایت کلیکی مورد نظر مراجعه می کنیم (مثلا برای نمونه به سایت paidtoclick.ir مراجعه کنید)

 

در بالای صفحه یا در صفحه ی اصلی معمولا چند عبارت وجود دارد که می توان روی آنها کلیک کرد از جمله عبارت عضویت یا ثبت نام که جهت عضو شدن در سایت است و عبارت ورود که برای وارد شدن به حساب کاربری ثبت شده در سایت است.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/1st.gif

 

ابتدا روی عضویت کلیک می کنید و فرم عضویت را تکمیل می کنید

فرم حتما باید با حروف انگلیسی تکمیل شود. سعی کنید رمز عبور شما در هر سایت کلیکی با سایت کلیکی دیگر تفاوت داشته باشد اما رمز را فراموش نکنید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/register.gif

در قسمت قوانین ارایه ی خدمات حتما گزینه ی کشوی روبروی آن را روی بله من قوانین را قبول می کنم قرار دهید. فرم را تکمیل کنید و عضو شوید. در قسمت معرف یا نام معرف هیچ عبارتی را وارد نکنید یا اگر از قبل عبارتی وجود دارد آن را حذف نکنید و پاکش نکنید (چون یک نفر شما را به سایت دعوت کرده و معرف شما محسوب می شود سایت به او نیز پاداش می دهد اما درآمدی از شما کسر نمی شود. باید بیاموزید نام معرف خود را حذف نکنید تا دیگران هم اگر یک روز برای سایتی زیرمجموعه گیری کردید زیرمجموعه ی شما بشوند و نامتان را حذف نکنند)

 

پس از عضویت به صفحه ی ورود مراجعه می کنید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور (پسورد) وارد حساب کاربری خود می شوید. در قسمت رمز عبور دوم یا پسورد دوم هیچ چیزی وارد نکنید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/login.gif

 

 

اگر اطلاعات ورود را درست وارد کرده باشید شکل زیر نمایش داده می شود و سپس وارد حساب کاربریتان می شوید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/logins.gif

 

 

داخل صفحه ی اصلی حساب کاربری در سمت راست ستونی وجود دارد که در ان چند گزینه وجود دارد.

 

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/account.gif

 

گزینه ی تنظیمات حساب برای تنظیمات رمز عبور و ایمیل و وارد کردن اطلاعات شماره حساب بانکی است. حتما اطلاعات بانکی خود را وارد کنید و دقت کنید شماره شبای بانکی بدون IR در ابتدایش وارد شود.

گزینه ی ارتقا عضویت برای ارتقا دادن سطح کاربری به عضویت های بالاتر است در این صورت درآمد بیشتری خواهید داشت. مثلا با پرداخت مبلغی تا مدت مشخصی چند برابر از کلیک های خودتان و زیرمجموعه هایی که دارید می توانید در آمد داشته باشید.

گزینه ی بنر ها یا دعوت از دوستان : در این قسمت لینک اختصاصی و بنر های سایت جهت دعوت سایر افراد به سایت کسب درآمد وجود دارد. درصورتی که هر شخص با لینک شما ثبت نام کند زیرمجموعه ی شما محسوب می شود.

قسمت افزایش موجودی برای این است که بتوانید موجودی حساب سپرده ی خود را افزایش دهید.

 

(توجه: در سایت دونوع موجودی وجود دارد. موجودی حساب جاری قابل برداشت کردن است. موجودی حساب سپرده تنها برای ارتقای عضویت و خرید تبلیغ یا زیرمجموعه به کار می رود و قابل برداشت کردن نیست)

 

امکان خرید زیرمجموعه ی مستقیم و اجاره ای در برخی از سایتها جهت افزایش درآمد وجود دارد. مثلا شما مبلغ ۲۵۰ تومان می پردازید و یک زیرمجموعه برای مدت ۳۰ روز اجاره می کنید و از این زیرمجموعه در مدت ۳۰ روز مجموعا ۳۰۰ تومان درآمد خواهید داشت. در سایت های کلیکی برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه نیز در روز قبلش باید تعداد کلیک های مشخصی را انجام داده باشید تا فردای آن روز بتوانید از زیرمجموعه هایتان هم درآمد کسب کنید.

 

در سایت های کلیکی جهت برداشت وجه معمولا یک لینک یا تصویر به شکل زیر وجود دارد. هر زمان موجودی شما در سایت های کلیکی به مقدار مشخصی برسد می توانید با کلیک روی این گزینه درآمدتان را برداشت کنید. معمولا حداقل برداشت در سایت ها بین ۱۰۰۰ تومان الی ۵۰۰۰ تومان است. پیش از ارسال درخواست برداشت باید حتما اطلاعات حساب بانکی را در تنظیمات حساب کاربری به صورت درست وارد کرده باشید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/cashout.gif

 

 

معمولا در سایت های پی تی سی بالای صفحه شکل های دایره شکلی وجود دارد که در آنها عدد نوشته شده است. دایره ی نارنجی تعداد آگهی ها فعال اصلی سایت را نشان می هد که کلبک روی آنجا اجباری است و برای کسب درآمد باید آنها را مشاهده کرد. دایره های بعدی آگهی های دیگر موجود در سایت را نشان می دهند که کلیک روی آنها اجباری نیست و درآمد کمتری دارند.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc.gif

 

برای مشاهده ی آگهی های کلیکی ابتدا در همان بالای صفحه روی عبارت اگهی های کلیکی , کلیک نمایید. (پیش از این کار باید وارد حساب کاربریتان شده باشید)

. حالا به صفحه ی که در آن آگهی های کلیکی وجود دارد منتقل شده اید

 

داخل این صفحه ۴ نوع آگهی کلیکی وجود دارد ک عبارتند از

 

آگهی مدیر یا آگهی های حمایتی: پیش از این که بتوانید از تبلیغات کلیکی کسب درآمد کنید باید تمام اگهی های حمایتی یا آگهی های مدیر را مشاهده کرده باشید وگرنه آگهی های کسب درآمد برای شما فعال نمی شود و نمیتوانید روی آنها کلیک کنید.

 

آگهی های تینی یا خیلی کوچک : کلیک روی این اگهی ها اجباری نیست

 

آگهی های مینی یا کوچک : کلیک روی این اگهی ها اجباری نیست

 

آگهی های استاندارد یا اصلی: اینها آگهی هایی هستند که درآمد اصلی کاربران سایت های کلیکی از آن بدست می آید. سعی کنید هر روز روی تمام اگهی های این قسمت کلیک کنید.

 

تمامی آگهی ها هر روز یکبار ریست می شوند و فردای آن روز دوباره می توانید از انها درآمد کسب نمایید.

 

 

نحوه ی مشاهد ی آگهی ها درسایت های کلیکی ایرانی به این صورت است که روی عنوان آن اگهی کلیک می کنید و صبر میکنید  تا شکل زیر نمایش داده شود. چیزی شبیه به یک تیک کوچک است که باید روی آن کلیک کنید.

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-1.gif

 

حالا صبر کنید آگهی کامل بارگذاری شود

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-2.gif

 

پس از آن یک ستون یا شکلی مستطیلی شکل نمایش داده می شود که باید صبر کنید داخلش با رنگ سبز یا آبی یا رنگ های دیگر پر شود

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-4.gif

 

پس از پر شدن ستون از رنگ , کمی صبر کنید و می بینید پیام زیر نشان داده می شود

https://ptcnetwork.ir/wp-content/uploads/2017/10/ptc-3.gif

( برای آگهی مدیر یا آگهی حمایتی تشکر نمایش داده می شود و برای اگهی های کسب درآمد در کنار پیام تشکر می نویسد اگهی مشاهده شد یا فلان مقدار مبلغ به حساب شما اضافه گردید)

 

در صورت مشاهده ی پیام بالا ممکن است آگهی به سایت تبلیغ شده منتقل شود یا نشود ولی به هر حال دیگر می توانید پنجره ی آن تبلیغ را ببندید و آگهی های بعدی ر مشاهده کنید

در اکثر سایت ها امکان مشاهده ی همزمان اگهی های کلیکی وجود ندارد ولی در برخی از سایتها چنین امکانی هست.

نکته: اعتبار و امنیت هیچ سایت کلیکی در اینترنت ۱۰۰% نیست

,آموزش تخصصی و حرفه ای روش کار سایتهای باکس(کلیکی) ,آموزش کسب درآمد از سایت کلیکی neobux (صد در صد ,آپارات ,آموزش کسب درآمد از سایت کلیکی neobux (صد در صد ,آموزش سایت های PTC یا کلیکی (کسب درامد رایگان ) ,آموزش جامع کسب درآمد از طریق سایت های کلیکی (PTC),اموزش کار با سایت کلیکی cliquebook ,معرفی و آموزش سایت معتبر کلیکی guruclix ,آموزش کامل کسب درآمد میلیونی با سایت familyclix ,آموزش نحوه کار با سایت های کلیکی ایرانی اسکریپت Gen4,معرفی و آموزش سایت کلیکی خارجی DifBux – پی تی سی ,آموزش رایگان کار کردن با سایت های کلیکی ایرانی – پی تی ,پی تی سی بوک: کتاب آموزش کسب درآمد از اینترنت,سایت های کلیکی معتبر ,تبلیغات کلیکی ,سایت های کلیکی معتبر ایرانی و تکنیک های جذب زیر مجموعه ,آموزش سایت کسب درآمد و تبلیغات پی تی سی باکس پارسی ,ان بی کلیک سایت کسب درآمد کلیکی ایرانی پی تی سی نتورک,آموزش سایت کلیکی فامیلی کلیک ,استراتژی سایتهای کلیکی ,بایگانی‌ها آموزش سایت کلیکی ,طراحی سایت تبلیغات کلیکی بنری ,سایت Neobux معتبرترین سایت کلیکی نت با پرداخت آنی ,دو سایت کلیکی بیت کوینی btcclicks و bitsforclicks – ,آموزش درج آگهی های کلیکی در اسکریپت تبلیغات کلیکی ,آموزش سایت کلیکی بیتکو فارم ,زیرمجموعه گیری در سایت کلیکی ,آموزش ثبت نام و کار با سایت های کلیکی ایرانی ,آموزش کسب درآمد اینترنتی از سایت های معتبر ایرانی ,بیت کوین ها ,راهنمای فارسی سایتهای کلیکی خارجی,آموزش – شبکه تبلیغات اینترنتی زنبور,صباویژن ,ایجاد سایت تبلیغات کلیکی با EvolutionScript فارسی ,کامل ترین آموزش نئوباکس در ایران,آموزش کسب درآمد از فیس نما,بایگانی‌ها اموزش سایت کلیکی clixunion ,کسب درآمد از سایت های خارجی,کسب درامد از سایت های کلیکی ,بایگانی‌ها طراحی سایت تبلیغات کلیکی ,آموزش و معرفی سایت کلیکی معتبر ایرانی,آموزش گوگل ادوردز: نحوه ایجاد تبلیغات کلیکی گوگل ,سایت کلیکی خارجی کلیک یونیورس clixuniverse با آموزش و ,آموزش ثبت نام در سایت کلیکی Familyclix ,دانلود کتاب آموزش کار با پول سازترین سایت کلیکی جهان ,سایت های کلیکی معتبر خارجی ,کسب درآمد از اینترنت : معرفی بهترین سایت های کلیکی ,آموزش سریع کلیک کردن تبلیغات ,آموزش سایت کلیکی معتبر donkeymails ,بهترین استراتژی در کلیک فمیلی + اثبات برداشت ,روش کار با سایت های کلیکی ,کسب درآمد از تبلیغات کلیکی تلگرام آموزشی رایگان rating ,تبلیغات کلیکی ,کسب و کار اینترنتی ,راهنمای درآمد آنلاین از paidverts / کسب درآمد استثنایی با ۲ ,سایت تبلیغاتی و کلیکی آذرباکس ,ایجاد سایت تبلیغات کلیکی با EvolutionScript فارسی ,سایت تبلیغاتی و کلیکی آذرباکس ,آموزش کسب در آمد از اینترنت ,آموزش کسب در آمد از اینترنت ,آموزش کار با سایت دانکی میل ,آموزش کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت با سایت ,معرفی و آموزش GrandBux ,نمایش‌دهندگان (کسب درآمد از سایت) — ای‌نتورک,بایگانی‌ها سایت های کلیکی ,تبلیغات کلیکی (PPC Advertising) چیست؟ ,آموزش بهینه سازی متن برای تبلیغات کلیکی گوگل ,معرفی ۱۰ سایت کلیکی معتبر در جهان ,طراحی سایت کلیکی پی تی سی ,چه کنیم تا درآمد ما از تبلیغات کلیکی افزایش یابد؟ ,اموزش میلیونر شدن ,کسب درامد از سایت کلیکی معتبر کلیکس تن clixten ,کسب درآمد از طریق اینترنت ۱۰۰% رایگان ,کسب درآمد از تبلیغات کلیکی ,آموزش تبلیغات کلیکی در گوگل ,درآمد از سایت های کلیکی PTC ,کلیکار ,آموزش سایت کلیکی معتبر (سورف) btcclicks ,welcom to blog ,تبلیغ در گوگل ادوردز یا سایت‌های کلیکی ایرانی؟ ,آموزش انتقال پول سایتهای کلیکی به حساب بانکیمون و ,آموزش کسب درآمد از طریق سایت توئیکرز (Twickers),کسب و کار انترنتی و سایت های کلیکی ,کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغات کلیکی ,دانلود کسب درآمد از اینترنت آموزش سایتهای کلیکی سایت ,اموزش کسب درامد از سایت کلیکی ,اموزش سایت کلیکی ,اموزش سایت های کلیکی ,کسب درآمد کلیکی چیست و معرفی سایت هایی برای کسب درآمد ,تصاویر برای آموزش سایت کلیکی,پی سی دانلود: نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه ,آموزش افزایش و بهبود رتبه الکسا ,تغییر تم تلگرام ,ارائه دستاوردهای آموزشی و فرهنگی ادارات پسماند مناطق ۲۲ گانه ,۹ کشور فعال در حوزه آموزش عالی انتقالی/ توسعه فعالیت بین ,تعمیق آموزش های فنی و حرفه ای ، رویکردی مهارتی در بالندگی ,آموزش و پرورش ,سفر آسیایی شیخ الازهر تا برگزاری دوره آموزشی برای ائمه ,واکاوی ابعاد فرهنگی مراکز آموزش نخبگان مبتنی بر دینامیسم ,مهلت یک ماهه به آموزش و پرورش برای تهیه گزارشی از نحوه بیمه ,۱۱ مدرسه منطقه آموزشی زیویه سقز تخریبی هستند ,جستجوهای مربوط به آموزش سایت کلیکی

 

 

 

 

 

 

جایگاه تبلیغات بین المللی / international ads

 

 

 

 

پی تی سی نتورک , کسب درآمد , کسب درآمد کلیکی , کسب درآمد اینترنتی , کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد در منزل , کسب درآمد در خانه , آموزش رایگان کسب درآمد , آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت , آموزش کسب درآمد بدون سرمایه , افزایش بازدید , هاست رایگان , تبلیغ کلیکی , تبلیغات کلیکی

پیام رسان موبایل ایرانی

آی گپ آنلاین

موبایل

درآمد مجازی